31.07.2014. - Īpaša cena līdz 03.08.2014: - Sereal 2013-2014 KHL Zelta Kolekcijas kaste
Ls 25.00
USD 49.02

Cena: EUR 35.57

Skaits

Noliktavā : Nav noliktavā

 

KHL 2012/2013 pamatsērija:

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, pirmajā sezonas kolekcijā tiek izveidota Kontinentālās Hokeja Līgas pamatsērja, kurā apkopotas visas 26 čempionāta dalībkomandas (no katras komandas 18 spēlētāji). Pamatsērija tiek iedalīta arī paralēlajās sērijās- zelta un sudraba. Atšķirībā no pagājušā gada, paralēlās sērijas kartiņas ir numurētas (sudrabs- 1/500 un zelts 1/100).

Pirmajā kolekcijā līdzjutējiem piedāvājam arī trīs sērijas, kas būs visbiežāk sastopamas KHL Piektās sezonas kolekcijā- „Play-Off statistikas līderi 2011/2012”, Sezonas laureāti 11/12, Regulārās sezonas statistikas līderi 11/12 kā arī Play-Off cīņas 2012.  Galerijā piedāvājam ielūkoties šo sēriju dizainos.

Play-Off Battles 2012      

Šī sērija ir veltīta visiem pagājušās sezonas (2011/2012) Gagarina kausa play-off izcīņas dalībniekiem. Kopā sērijas sastāv no 100 dažādām kartiņām, lai atainotu spilgtākos turnīra notikumus un rezultātus. Spēles, kuras daudzas komandas un līdzjutēji atcerēsies vēl ilgi- tā ir cīņa par Gagarina Kausu!

Gagarin Cup Final 2012 jersey kartiņas:

Šosezon līdzjutējiem būs lieliska iespēja iegūt daļu no vēstures – Kontinentālās hokeja līgas Gagarina Kausa izcīņas fināla! Būs pieejama sērija ar 35 Maskavas Dinamo un Omskas Avangard hokejistu krekliem, ar kuriem spēlētāji piedalījās fināla cīņā par KHL trofeju. 

Gagarin Cup Final trīnieku jersey kartiņas:

Pirmo reizi pie līdzjutējiem un kolekcionāriem nonāks arī kartiņas, kurās iestrādāti trīs dažādu spēlētāju krekla fragmenti. Šajās kartiņās būs redzama daļa no nu jau vēsturiskās Maskavas Dinamo un Omskas Avangard finālsērijas. Gagarina kausa fināls – arī tavās rokās!

 „KHL Junior Draft 2012” single jersey:

Šī sērija sastāv no 34 spēlētāju kartiņām. Tajās ir iestrādāts spēlētāja formas fragments, ar kuru tika spēlēts 25. maija pirmsdrafta spēlē Čeļabinskā starp komandām „Mechta” un „Nadezhda”. Numerācija šai sērijai ir 1/350. Kartiņas priekšpusē redzama spēlētāja bilde no spēles, kā arī norādīta informācija par hokejista un viņa drafta izvēles numuru. Kartiņas otrā pusē ir apskatāma spēlētāja fotogrāfija no KHL drafta ceremonijas savas jaunās KHL komandas formā, kā arī oficiāls apliecinājums par formas fragmenta autentiskumu. Kartiņas sērijas numurs norādīts kartiņas kreisajā apakšējā stūrī.

„KHL Junior Draft 2012” double jersey.

Sērija kopā sastāv no 17 dažādu formu dubultu fragmentu kartiņām. Katra kartiņa ir veltīta diviem KHL drafta spēles un ceremonijas dalībniekiem. Numerācija šai sērijai ir 1/150, līdz ar to šīs kartiņas būs retāk sastopamas nekā single jersey sērija. Kartiņas formas fragmenta autentiskuma apliecinājums un sērijas numerācija atrodama kartiņas aizmugurē. 

„KHL Junior Draft 2012” autogrāfu sērija.

Kā trešo jaunās kolekcijas ekskluzīvo sēriju piedāvājam apskatīt „KHL Junior Draft 2012” autogrāfu sēriju. Mums ir liels prieks, ka kartiņu kolekcionāriem un interesentiem būs iespēja savā īpašumā iegūt nākotnes talantu oriģinālo autogrāfu kartiņas. Spēlētāju autogrāfs atradīsies uz speciāli izveidotas hologrammas uzlīmes un būs redzams kartiņas priekšpusē. Numerācija visām „KHL Junior Draft 2012” autogrāfu sērijai būs 1/100. 

„KHL  Junior Draft 2012” uzvārdu burtu sērija.

Kā ekskluzīvākā šajā sērijā ir kolekcija, kas sastāv no to spēlētāju, kuri piedalījās drafta spēlē, uzvārdu burtiem. Kartiņas priekšpusē ir redzama hokejista bilde no drafta ceremonijas, kā arī numerācija, kas atšķirībā no pagājušā gada „ALL STAR kolekcijas” ir veikta atkarībā no spēlētāja uzvārda burtu daudzuma. Piemēram, šajā gadījumā Sanktpēterburgas „SKA” jaunā talanta D. Aleksandrova burtu kartiņai numerācija būs 1/11 (  АЛЕКСАНДРОВ).

 

Laipni lūgti līgā!

Piektā Kontinentālās Hokeja Līgas sezona ir nozīmīga ne tikai ar neaizmirstamās „Lokomtiv” atgriešanos, bet arī ar trīs jaunu klubu pienesumu līgai- Prāgas „Lev”, Bratislavas „Slovan”, kā arī Doņeckas „Donbass”. Komandas ar visaugstākajiem mērķiem ir iesoļojuši šajā līgā veiksmīgi, un tieši tāpēc arī „Sereal” un „KHL Marketing” saviem līdzjutējiem jaunajā KHL oficiālajā kartiņu kolekcijā piedāvās lielisku iespēju iegūt jauno klubu spēlētāju kartiņas ar autentiskajiem autogrāfiem- „Добро пожаловать в лигу!” (Welcome to the league!)

Kopā vairāk kā 85 dažādi spēlētāji no jaunajām KHL dalībkomandām. Sērijas numerācija katrai kartiņai būs 01/50.

Iepazīsties ar līgas debitantiem, iegūstot ekskluzīvas spēlētāju kartiņas ar oriģinālajiem autogrāfiem!